1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 13 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 13 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 13 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı memur alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansında görev yapacak 13 sözleşmeli personel alınacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı memur alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığında ve kurumun internet sitesinde yayınlanan duyurulara göre Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansında görev yapmak üzere 13 sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu kapsamda 1 iç denetçi, 10 uzman personel, 2 destek personeli alınacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

İç denetçi alımı için başvuru şartları arasında hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge planlama ile mühendislik dallarından mezun olma şartı aranıyor. Ayrıca kamuda denetim elemanı olarak en az 10 yıl çalışmış olmak ve YDS’den son 5 yıl içinde 70 puan almış olmak şartı aranıyor.

10 uzman personel alımı başvuru şartları arasında işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye gibi tabloda belirtilen lisans bölümünden mezun olmak belirtiliyor. Adayların ilgili KPSS puan türünden 80 puan almış olmaları ya da 5 yıllık deneyim şartını sağlamaları gerekiyor. YDS şartı olarak da en az 70 puan almış olmak belirtiliyor.

2 destek personeli alımı başvuru şartları arasında yine ilandaki tabloda belirtilen lisans bölümünden mezun olma şartı yer alıyor. İlgili KPSS puan türünden 70 puan almış olmak ya da 3 yıl deneyim şartını sağlamak gerekiyor.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı personel alımı başvuruları 14 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek. Adayların aşağıda yer alan ilanda, başvuracakları pozisyon için istenen belgeleri T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, Cebrail Mahallesi Saray Sokak, No: 1 KASTAMONU adresine elden ya da posta yoluyla teslim etmeleri gerekiyor. KUZKA 13 memur alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler