Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı personel alımı yapacak

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı KUZKA, 15 personel alımı yapacak. KPSS en 80 puana sahip olmak.

23159
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Kastamonu’da olan Çankırı, Kastamonu, Sinop İllerinde bölge kalkınma ajansı olarak faaliyet gösteren Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı KUZKA bünyesinde görevlendirilmek üzere 14 uzman personel ve bir destek personeli olmak üzere toplamda 15 personel alımı yapılacak.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansında çalışmak isteyen adayların, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan kişiler arasından seçilecektir.

Başvurularda KPSS puanı ve yabancı dil sınavına göre yapılacağından adayların 2015 ve 2016 KPSS lisans sınavından en 80 puana ve YDS puanının da en az 70 olması gerekmektedir. Adayların en az 4 yıllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Mühendislik, Şehir ve Bölge Planlama, Sosyoloji, Mimarlık ve matematik bölümü mezunu KPSS lisans puanında en az 80 almış olmak gerekmektedir.

Adayları ayrıca sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sınav kurulu üyeleri, yarışma sınavında KPSS başarı durumu, adayın çalıştığı alandaki uzmanlık düzeyi, mesleki tecrübe ve bilgi birikimi, yabancı dil bilgisi ve bilinen yabancı dili kullanabilme düzeyi, adayın kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, muhakeme gücü, görevlendirilecek pozisyona yatkınlık, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığını da göz önüne alarak her adaya ayrı ayrı not verecektir. Sınavda başarılı olanlar, Bölge illerinden [Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri] Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir.

Adayların ilan metnindeki sınava katılmak için gerekli evrakları 17 Ağustos 2016 saat 18.00’a kadar Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına elden veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. Uzman Personel ve Destek Personeli adayları için yarışma sınavı 06 Eylül – 08 Eylül 2016 tarihleri arasında Merkezi Kastamonu’da olan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansında yapılacaktır. İlan metni için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!