1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı Yapacak
Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı 5 uzman personel ve 1 iç denetçi alımı olmak üzere 6 kamu personeli alımı yapacak. Personel alımı ilan metni ve personel alımı başvuru şartları için tıklayınız.

A+A-

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansına (KUDAKA) 25 Ocak 2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25 Temmuz 2006 tarih ve 26239 sayılı resmi gazetede yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde kamu personeli alımı yapılacak.

Bu kapsamda TRA1 Düzey 2 Bölgesinin (Erzurum-Erzincan-Bayburt) kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, yenilikçi, üretken, çözüm odaklı, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 5 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır.

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın merkezi Erzurum ili olup, Ajans’ın faaliyet alanı Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerinden oluşmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olanlar, bu illerden, Ajans’ın uygun göreceği herhangi birinde çalışmayı kabul edeceklerdir.

Sınav başvuruları 26 Ekim – 24 Kasım 2017 tarihleri ve 08.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır (hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç).

Kargo veya postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup başvuru evraklarının son başvuru zamanı olan 24 Kasım 2017 tarihinde saat 17.00'ye kadar Ajansa ulaştırılmış olması gerekmektedir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.