KYK 1044 Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

KYK memur alım sonuçları Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu YURKUR tarafından açıklandı. Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK 1044 yurt yönetim memuru alımı sonuçları açıklandı. KYK sonuçlar için tıklayınız.

32972
Daha Fazla Göster

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü sözleşmeli 1044 yurt yönetim personeli alımı sonuçları açıklandı. KYK Genel Müdürlüğüne bağlı yurt müdürlüklerinde, 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre istihdam edilecek 1044 memur alımı sonuçları açıklandı.

KYK 1044 sözleşmeli memur alımı kapsamında 5 Nisan 2017 ile 14 Nisan 2017 tarihleri arasında başvurular alınmış, 8 Mayıs ile 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında da sözlü sınavlar yapılmıştı. Sınavda başarılı olarak atanmaya hak kazanan memur adaylarının 11 Ağustos 2017 tarihine kadar aşağıda belgeleri ilgili il müdürlüklerine teslim etmeleri gerekiyor.

İstenen belgeler; T.C. kimlik numarası ve adres bilgilerine ilişkin yazılı beyan, adli sicil bilgilerine ilişkin yazılı beyan, diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, askerlik durum belgesi, 6 adet fotoğraf. Nüfus cüzdanı fotokopisi, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair yazılı beyan, mal bildirim formu olarak belirtildi.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu doldurularak ıslak imzalı teslim edilecek. Memur adaylarının belgeleri elden teslim etmeleri isteniyor, Posta, kargo veya kurye ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Askerlik görevinde bulunanlar ile hastalık veya doğum mazereti nedeniyle belgelerini teslim etmeye gidemeyecek durumda olanlar (durumlarını belirten askerlik belgesi, doğum raporu veya hastalık raporu ibraz etmeleri kaydıyla) belgelerini yakınları aracılığıyla teslim edebilecekler. KYK 1044 memur alımı sonuçları ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.  

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KYK 1044 Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!