KYK 1220 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK Genel Müdürlüğü 1220 sözleşmeli memur alımı başvuruları bugün başlıyor. 756 sözleşmeli yurt yönetim personeli ile 464 diyetisyen, psikolog, büro personeli ve destek personeli (şoför) olmak üzere toplam 1220 personel alımı yapıl

featured

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK Genel Müdürlüğü 1220 sözleşmeli memur alımı başvuruları bugün başlayacak. KYK merkez ve taşra teşkilatına 756 sözleşmeli yurt yönetim personeli ile 464 diyetisyen, psikolog, büro personeli ve destek personeli (şoför) olmak üzere toplam 1220 personel alımı yapılacak.

Memur adayları başvurularını 18 Mayıs 2018 tarihi saat 23.59’a kadar Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alımı Online Başvuru Sistemi üzerinden elektronik ortamda yapabilecekler. Başvuru sırasında istenen belgeler elektronik ortamda başvuru formuna yüklenecek.

Başvuru yapan adayların görev yapmak istedikleri ili belirtmeleri gerekiyor. Sözü sınava katılmaya hak kazanan adaylar 4 Haziran 2018 tarihinden itibaren tercihlerine göre 16 il merkezinde bulunan sınav merkezlerinde sınava girecekler.

Genel başvuru şartları arasında Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Arşiv araştırması yapılmış olmak, Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik aylığı almıyor olmak (Dul ve yetim aylığı hariç) yer alıyor. KYK personel alımı başvuru sayfası için TIKLAYINIZ.

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü 756 Sözleşmeli Personel Alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü 464 Sözleşmeli Personel Alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KYK 1220 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!