1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KYK Sözleşmeli Yurt Yönetim Memuru Alımı Sonuçları
KYK Sözleşmeli Yurt Yönetim Memuru Alımı Sonuçları

KYK Sözleşmeli Yurt Yönetim Memuru Alımı Sonuçları

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim KYK Kredi Yurtlar Kurumu Sözleşmeli Yurt Yönetim Memuru Alımı Sonuçları Açıklandı

A+A-

Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 19 Eylül 2014 tarihinde yayınlanan 900 kişi Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı yapılacağını duyurmuştu.

20 Kasım - 26 Kasım 2014 tarihleri arasında sözlü sınavın yapıldığı kurumda sonuçların açıklanması bir hayli gecikmişti. Daha önceden sonuçların açıklanmasının neden geciktiği ve ne zaman açıklanacağı ile ilgili haber sitemiz üzerinden yayımlanmıştı.

Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamalar şöyle;

SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.

SINAV DUYURUSUNA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin  Esaslar” çerçevesinde istihdam edilmek üzere, 20 Ekim 2014 – 26 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılan Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli sözlü sınavı sonuçları açıklanmış olup, asıl listede yer alan adayların aşağıdaki belgeleri 16 Ocak 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili Bölge Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

1- KPSS sonuç belgesinin aslı veya internet çıktısı,

2- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya kurumca onaylı sureti,

3- Erkek adaylar için askerlik durumuna ilişkin yazılı beyanı,

4- Adli sicil kaydı olmadığına dair yazılı beyanı,

5- Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmadığına dair yazılı beyanı,

6- 6 adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş ve adayın kolaylıkla tanınmasını sağlayabilecek nitelikte olan)

7- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

8- Kamuda görev yapmış ise buna dair hizmet belgesi,

9- Mal bildirimi formu.

NOT: Sınav duyurusunda da belirtildiği üzere, herhangi bir nedenle boş kalan Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli pozisyonu için yedek adaylar hizmet sözleşmesi imzalamak üzere başarı sırasına göre davet edilecektir. 

Sonuçlar için tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler