LG, Therma V Monobloc ile çevreye zarar vermeden ısınma sağlıyor

İSTANBUL (AA) - Fosil yakıt kullanmadan kaliteli, verimli ve düşük maliyetli ısınma sağlayan LG Therma V Monobloc Isı Pompası, dış havadan emilen doğal enerjiyi kullanarak karbondioksit emisyonunu yüksek oranda azaltıyor.LG'den yapılan açıklamaya göre...

İSTANBUL (AA) – Fosil yakıt kullanmadan kaliteli, verimli ve düşük maliyetli ısınma sağlayan LG Therma V Monobloc Isı Pompası, dış havadan emilen doğal enerjiyi kullanarak karbondioksit emisyonunu yüksek oranda azaltıyor.

LG'den yapılan açıklamaya göre, fazla üzerinde durulmasa da kış soğukları ve beraberinde gelen ısınma ihtiyacının en büyük sıkıntılarından biri de kullanılan yakıtların çevreye verdiği zarar olarak biliniyor. Gözle görünmeyen ancak çok büyük olan etkileri bir yana, kış aylarında fosil yakıt kullanılan bir bölgede meydana gelen koku bile başlı başına soluk almayı güçleştiriyor.

LG, Therma V Monobloc Isı Pompası ile hem kaliteli ve güçlü bir ısınma sağlıyor hem de düşük maliyeti ve çevre dostu olması ile kullanıcıları mutlu ediyor.

LG Therma V Monobloc, kent ya da kırsal alan fark etmeksizin her türlü binaya uygulanabiliyor. Kullanıcıların hayatlarını önemli ölçüde kolaylaştıran, hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayarak kış soğuklarında onlara konfor sağlayan LG Therma V Monobloc, en soğuk iklimlerde bile performansı ile kendini kanıtlıyor.

Therma V, sadece sıcak su ve ısınma değil, sıcak yaz aylarında da soğutma derdine çözüm sunarken, yüksek kapasitede optimum enerji verimliliği ile çalışıp maliyet tasarrufu sağlıyor.

Klasik ısıtıcılara oranla 4 kat daha etkili olan LG Therma V, ne kadar uzun süre kullanılırsa o oranda maliyet tasarrufu sağlıyor.

– Fosil yakıt kullanmadan ve çevreye zarar vermeden ısınmayı mümkün kılıyor

Dış havadan emdiği doğal enerjinin yüzde 75'ini kullanan LG Therma V Monobloc, böylelikle enerji ihtiyacının sadece yüzde 25'ini elektrikten almış ve sağladığı maliyet tasarrufunun yanı sıra klasik yöntemlere oranla karbondioksit emisyonunu önemli ölçüde azaltmış oluyor. LG Therma V, bu özelliği ile fosil yakıt kullanmadan ve çevreye zarar vermeden ısınmayı mümkün kılıyor.

Yenilikçi ve çevre dostu R32 soğutucuya sahip ısıtma sistemi Therma V Monobloc, kullanıma yönelik sıcak suyu, yerden ısıtma veya radyatöre kadar birçok ısıtma çözümleri ile kullanılabiliyor.

Geleneksel bir kazan sisteminin yerini alan ve doğrudan su tesisatına bağlanan Therma V R32 Monobloc, enerji verimliliği, Wi-Fi üzerinden kolayca kontrol edilmesi gibi ileri teknoloji özellikleriyle öne çıkıyor.

Therma V R32 Monobloc, eksi 25 derece gibi düşük bir ortam sıcaklığında dahi çalıştırılabilirken, soğuk dış ortam havasında bile 65 dereceye kadar sıcak su sağlayabiliyor.

Ayrıca, LG'nin R1 kompresörü ile “rakipsiz” bir verimlilik ve güvenilirlik sunarken, Therma V R32 Monobloc ürünlerinde kullanılan bu teknoloji sayesinde kullanıcı istenen sıcaklığa hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Yeni teknoloji, geleneksel bir kompresörde bulunan salınım hareketini ortadan kaldırarak daha düşük enerji tüketimi sağlıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
LG, Therma V Monobloc ile çevreye zarar vermeden ısınma sağlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!