Lisans Mezunu-KPSS 60 Puan -İstanbul Çatalca İlçesi SYDV Memur Alımı Mayıs 2019

İstanbul Çatalca İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Memur alımı yapılacağı ilan edildi. Lisans mezunu olarak başvuracak alımın detayları ise haberimizde yer alıyor.

54315
Abone Ol
Daha Fazla

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

İstanbul Çatalca İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 1 Memur alımı yapılacağı ilan edildi. Yapılacak memur alımında kadro ise Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı olarak alınacak.

Lisans Mezunu-KPSS 60 Puan Şartı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile İstanbul Çatalca ilçesi SYDV Kamu personeli alımında Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi branşında alım yapılacak. Memur kadrosuna başvuracak adayların 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumların Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji ve Sosyal Hizmet bölümlerinin herhangi birinden mezun olmaları gerekiyor. Memur alımına başvuracak adaylarda; İstanbul Çatalca içerisinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Aynı zamanda adayların bilgisayar programlarını kullanabiliyor olması, en az B sınıfı sürücü belgesi ve Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) en az 60 puana sahip olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Ayrıca başvuracak adayların Başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması diğer aranılan şartlar arasında yer alıyor.

Başvurular Başladı

Adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı internet sitesinden üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler. Daha sonra adaylar belgelerini eksiksiz tamamlayarak Çatalca ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edecekler. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yoluyla müracaat kabul edilmeyecek

 Memur alımına son başvuru tarihi ise 12 Haziran 2019 olarak belirtiliyor. Başvuru şartlarını taşıdığı tespit edilenler, sistem tarafından en yüksek KPSS P3 puanından başlamak üzere, alt puana doğru sıralanarak alınacak olan personel sayısının (5) katı kadar aday belirlenecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!