1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Lüleburgaz Belediyesi En Az Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı Nisan 2019
Lüleburgaz Belediyesi En Az Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı Nisan 2019

Lüleburgaz Belediyesi En Az Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı Nisan 2019

Lüleburgaz Belediyesi İŞKUR aracığıyla bugün 4 (dört) kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre yapılacak olan kamu işçisi alımı beden işçisi pozisyonunda olacak. İşte yayımlanan ilana dair tüm detaylar..

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından 16 Nisan 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Lüleburgaz Belediyesi bünyesinde çalışacak 4 kamu işçisi alımı yapılacağı açıklandı. Yapılacak olan alım beden işçisi pozisyonunda olup Bakım Evinde nöbet, temizlik, hayvanlara bakım ve besleme, hayvan tutma, yakalama ve toplama işlerinde çalıştırılacak.

Lüleburgaz Belediyesi kamu işçisi alımına başvurmak isteyen adayların mezuniyet durumun en az ortaöğretim (lise) olması yeterli olacak. Yapılacak olan kamu içsisi alımında adaylar geçici statüde çalıştırılacak.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile Lüleburgaz Belediyesi yasal işlem yapma hakları bulunduğu da ayrıca belirtiliyor.

Lüleburgaz Belediyesi kamu işçisi alımına adaylar 16 Nisan-22 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar 00004934095 ilan numarası ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler