1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Lüleburgaz Belediyesi Sürekli İşçi Alımı 2015
Lüleburgaz Belediyesi Sürekli İşçi Alımı 2015

Lüleburgaz Belediyesi Sürekli İşçi Alımı 2015

1 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan İlanda Kırklareli İline Bağlı Lüleburgaz Belediyesi 'ne 2 Harita Teknikeri ve 1 Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri Alınacak Son Başvuru 10 Nisan 2015

A+A-

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 2 Kişi Harita Teknikeri Alımı için şartlar şöyle; Önlisans Harita Ya da Harita Kadastro bölümünden mezun olmak, 2014 yılında yapılan KPSS P93 puanından 60 puan ve üzeri puan almak şart. Ayrıca Kırklareli ili ve ilçelerinde ikamet edenler bu ilana başvurabilecektir. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü’nden yapılacaktır. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 1 Kişi Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri Alımı için şartlar şöyle; önlisans bilgisayar teknolojisi, bilgisayar teknolojisi ve programlama, bilgisayar programcılığı, bilişim sistemleri ve teknolojileri bölümlerinin birinden mezun olmak, 2014 yılında yapılan KPSS P93 puanından 60 puan ve üzeri puan almak şart. Ayrıca Kırklareli ili ve ilçelerinde ikamet edenler bu ilana başvurabilecektir. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü’nden yapılacaktır. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.