1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 25 Kamu Personeli Alımı Yapacak
Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 25 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 25 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 25 Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Kamu personeli alımı ilan detayları haberimizin içeriğinde yer alıyor.

A+A-

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere 25 kamu personeli alım ilanı yayımlandı. Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 25 Maden ve Petrol Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Uzman yardımcılığı giriş sınavına jeoloji

mühendisliği, maden mühendisliği, jeofizik mühendisliği, petrol ve doğalgaz mühendisliği, iktisat, ekonomi, işletme, maliye mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVINA BAŞVURU ŞARTLARI

Başvurular, 20 Kasım 2019 tarihinde başlayıp 06 Aralık 2019 tarihinde saat 17.00'da sona erecektir.

Adayların;

a) Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğünün "www.mapeg.gov.tr" internet adresinde yer alan başvuru formu,

b) Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası yazılı kimlik kartı / nüfus cüzdanı fotokopisi,

c) KPSS sonuç belgesi,

ç) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı örneği (Belgenin aslı ile başvuruda

bulunulması halinde Genel Müdürlükçe bir örneği tasdik edilerek aslı iade edilecektir.) (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin aslı veya onaylı örneği),

d) Son 6 ay içerisinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf (bir adedi forma yapıştırılacak),

e) Kendi el yazısı ile yazılmış öz geçmişi,

f) Askerlik durum beyanı (erkek adaylar için), ile birlikte şahsen veya posta yoluyla Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular ile eksik belge içeren ya da imzasız başvuru formları değerlendirmeye alınmayacaktır.

UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI TARİHİ VE YERİ

Sınav Tarihi: 20 Ocak 2020 Pazartesi - 31 Ocak 2020 Cuma tarihleri arasında Mevlana Bulvarı No: 76 Beştepe Yenimahalle / ANKARA adresinde yapılacak.  Giriş sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğünün "www.mapeg.gov.tr" internet adresinde yayımlanacaktır.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 25 Maden ve Petrol Uzman Yardımcısı alımı ilan metnine erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler