1. HABERLER

  2. SORU VE CEVAP

  3. Makina ve Kimya Endüstrisi KPSS 2017/1 İle 132 Memur Alım Branşları ve Başvuru Şartları
Makina ve Kimya Endüstrisi KPSS 2017/1 İle 132 Memur Alım Branşları ve Başvuru Şartları

Makina ve Kimya Endüstrisi KPSS 2017/1 İle 132 Memur Alım Branşları ve Başvuru Şartları

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri kapsamında Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğüne 132 memur atanacak. MKEK 9 lise mezunu, 44 önlisans mezunu ve 79 lisans mezunu olmak üzere toplam 132 memur kadro ve şartları haberimizde.

A+A-

Kamu kurum ve kuruluşlarına KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri kapsamında Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğüne 132 memur atanacak. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü taşra kadrolarına 9 lise mezunu, 44 önlisans mezunu ve 79 lisans mezunu olmak üzere toplam 132 memur yerleştirilecek. Memur ataması yapılacak kadro pozisyonlarını ve başvuru şartlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Lise mezunu teknisyen alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Makine Teknolojisi Alanı ve Dallarından ve Kimya Teknolojisi Alanı ve Dallarından mezun olmak gerekiyor. Ayrıca, güvenlik tahkikatının olumlu sonuçlanması şartı bulunuyor.

Lise mezunu memur alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Büro Yönetimi Alanı ve Dalları veya Pazarlama ve Perakende Alanı - Ticaret / A-B Grubu (Ticaret Lisesi) Dalından mezun olmak ve güvenlik tahkikatının olumlu sonuçlanması gerekiyor.

Önlisans mezunu memur alımı için Dış Ticaret, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği, İthalat-İhracat, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret Yönetimi, Gümrük İşletme, Gümrük İşleri, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak şartı yer alıyor.

Bilgisayar işletmeni alımına Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olanlar başvurabilecek.

Veznedar alımı için Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Tekniker alımına ise önlisans programlarının kadro pozisyonlarında istenen bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler.

Lisans mezunu memur alımı için Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik. İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Muhasebe Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon, Yönetim Bilişim Sistemleri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Mühendis alımı için Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Makine Mühendisliği/Makina Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği.

Metalurji Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği veya Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Seramik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya, Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. MKEK kadrolarına KPSS 2017/1 ile yapılacak memur atama pozisyonları ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.