1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Makine ve Kimya Kurumu KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu
Makine ve Kimya Kurumu KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu

Makine ve Kimya Kurumu KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu

Makine ve Kimya Kurumu KPSS 2018/2 ile memur atama duyurusu yayımlandı. MKE merkez veya taşra teşkilatlarına yerleştirilen memur adaylardan istenen belgeler nelerdir?

A+A-

Makine ve Kimya Kurumu KPSS 2018/2 ile memur atama duyurusu yayımlandı. ÖSYM Başkanlığınca 2018/2 KPSS yerleştirme işlemleri kapsamında MKE merkez veya taşra teşkilatlarına yerleştirilen memur adayların adreslerine tebligat gönderileceği açıklandı.

Memur adaylarının istenen belgeleri 16 Ocak 2019 tarihi saat 17.00’te kadar MKE Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına (Tandoğan/ANKARA) bizzat teslim etmeleri gerekiyor. İstenen belgeleri belirtilen süre içerisinde teslim etmeyenlerin atamaları yapılmayacak.

MKE atamaya esas istenen belgeler; Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği ve E- devlet sistemi üzerinden alınmış kare kodlu mezuniyet belgesi, 10 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı aslı ve bir fotokopisi, E- devlet sistemi üzerinden alınmış adli sicil belgesi (2 Adet), askerlik durum belgesi.

Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engel ile engelli değildir ibareli tam teşekküllü hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu, resmi kurumlarda görev yapan ya da yapmış olan adaylar için görev yapılan kuruluştan alınacak onaylı hizmet belgesi, sigortalı hizmeti bulunanlar için sigorta sicil numarası ve prim ödeme gün sayısını gösterir belge.

İngilizce dil şartı aranan pozisyonlara atananlar için tercih kılavuzunun “Diğer Hususlar” bölümünün 3.6.maddesinde belirtildiği şekilde alınmış yabancı dil seviyesine ilişkin belge aslı ve E-devlet sistemi üzerinden alınmış kare kodlu internet çıktısı.

Kamu personeli seçme sınavı sonuç belgesi, yerleştirildiğine ilişkin internet çıktısı, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, hakkında bilgi verebilecek 3 kişinin ad soyad ve adres bilgileri olarak açıklandı. MKE güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler