1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. Malatya Hekimhan SYDV Kamu Personeli Alımı - SYDV Personel Alım İlanları
Malatya Hekimhan SYDV Kamu Personeli Alımı - SYDV Personel Alım İlanları

Malatya Hekimhan SYDV Kamu Personeli Alımı - SYDV Personel Alım İlanları

Malatya İli Hekimhan İlçesinde bulunan Hekimhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Hekimhan SYDV) 1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak.

A+A-

Malatya Hekimhan SYDV Personel Alımı Yapacağını duyurdu. Malatya Hekimhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Hekimhan SYDV) tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Hekimhan SYDV 1 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak.

Malatya Hekimhan SYDV personel alımına başvuru yapacak olan adayların Lisans mezunu olması gerekiyor. Üniversitelerin; siyasal Bilgiler, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme Ve İletişim Fakülteleri İle Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Adaylar başvurularını Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı internet sitesi üzerinden SYDV Personel Alım İlanları linkinden erişebilecekler. Başvuruların 23 Eylül 2019 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Yine başvuru yapan adayların B Sınıfı ehliyeti olması aranan şartlar arasında bulunuyor. Adaylar alımın gerçekleşeceği ilde ikamet etmesi gerekiyor. Aşağıda Hekimhan SYDV tarafından yayınlanan şartlar siz değerli takipçilerimiz ile paylaşılmıştır.

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARI

- Siyasal Bilgiler, İktisat, İktisadi Ve İdari Bilimler, İşletme Ve İletişim Fakülteleri İle Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak.

- En az B sınıfı ehliyete sahip olmak(aktif araç kullanıyor olmak)

- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- İlan tarihinden en az 1 yıl öncesinde Malatya il sınırları içeresinde ikamet ediyor olmak. Malatya Hekimhan SYDV personel ihtiyacı doğrultusunda erkek personel alınacaktır. Askerliğini yapmış veya muaf olmak. 2018 ve 2019 yılı KPSS P3 puanı üzerinden en az 60 puan almış olmak.

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler