1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Malatya Turgut Özal Üniversitesi 48 Personel Alımı Temmuz 2019
Malatya Turgut Özal Üniversitesi 48 Personel Alımı Temmuz 2019

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 48 Personel Alımı Temmuz 2019

Malatya Turgut Özal Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu toplam 48 kamu personeli alımı yapıyor. İşte kamu personeli alımına dair tüm detaylar..

A+A-

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı kendi bünyesinde çalışacak daimi kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Peki, kamu personeli alımında hangi kadrolara alım yapılacak? Başvurularda istenilen belgeler neler? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

12 Kişi Güvenlik Görevlisi Unvanı İle İşe Alınacak

Güvenlik görevlisi alımında başvuracak 6 kişi (silahlı), 6 kişi (silahsız) için adayların MEB onaylı silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, 21-40 yaşarası olması, Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında En az 6 Ay Çalışmış Olduğunu SSK Hizmet Dökümü İle Belgelemesi aranılan şartlar arasında yer alıyor. Ayrıca adaylardan MEB onaylı veya sağlık bakanlığı onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olması, B sürücü belgesine sahip olması ve en az 1.75 cm ve üstü boyuna sahip olması diğer aranılan şartlar arasına yer alıyor.

19 Kişi Beden İşçisi unvanı ile işe alınacak

Malatya Turgut Özal Üniversitesi kamu işçisi alımına beden işçisi olarak başvuru yapmak isteyen adaylardan; MEB onaylı Hijyen Belgesi ve MEB onaylı veya sağlık bakanlığı onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olması-sağlık meslek lisesi mezunlarından belge istenmeyecek isteniyor. Ayrıca başvuru yapacak adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması şartı yer alıyor.

Bilgisayar Mühendisi Alımı 1 Kişi

Başvuru yapacak adayların Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünden mezun olması kamu kurum ve kuruluşunda en az 6 ay deneyim ve KPSS sınavından en az 60 puana sahip olması şartları yer alıyor

Kalorifer ateşçiliği– Sıhhi Tesisatçı –Makine Teknojileri Teknisyeni-Otomotiv Teknojileri Teknisyeni-Ziraat teknisyeni –Elektrikçi –Matbaa işçisi unvanlarından 1 kişi işe alınacak,

Malatya Turgut Özal Üniversitesi kamu personeli alımında başvurular 16 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler