1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Malatya Turgut Özal Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 43 Personel Alacak
Malatya Turgut Özal Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 43 Personel Alacak

Malatya Turgut Özal Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 43 Personel Alacak

Malatya Turgut Özal Üniversitesi en az ilkokul mezunu, KPSS şartsız ve KPSS en az 60 puan ile toplam 43 personel alımı yapacak.

A+A-

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı yapacak. Malatya Turgut Özal Üniversitesi İŞKUR iş ilanları kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından İŞKUR aracılığı ile yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre toplam 43 personel alımı gerçekleştirilecek.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Malatya Turgut Özal Üniversitesi toplamda 38 temizlik personeli alımı yapacak. 2 Kamu personeli alımı ilanı yayınladı. İlanın birinde lise mezunu 1 kişi alımı yapılacakken, diğer ilanda toplam 37 kişi alımı yapılacağı ve en az ilköğretim mezunu (Okur Yazar) olması gerektiği duyuruldu. Başvuru yapacak olan adayların; Hijyen Belgesine sahip ve Zemin, yol süpürme ve temizleme sertifikası sahibi olması gerekiyor.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Toplamda 2 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim, en fazla lise mezunu olması gerekiyor. Adayların, İlkyardım sertifikasına sahip olması, En az b sınıfı ehliyet sahibi olması ve Mesleğinde en az 5 yıl deneyim sahibi olması (SSK hizmet dökümüyle belgelendirmesi) gerekiyor.

SIHHİ TESİSATÇI ALIMI

Üniversite toplamda 1 sıhhi tesisatçı alımı gerçekleştirecek. Alım lise mezunu düzeyinde olacak. Sıhhi tesisatçı belgesine sahip olmak, (meb onaylı asgari 220 saatlik ders almak) en az b sınıfı ehliyet sahibi olmak ve mesleğinde en az 3 ay çalışmış olmak aranan şartlar arasında bulunuyor.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ ALIMI

Toplamda 1 bilgisayar mühendisi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak olan adayların KPSS sınavına girmiş olma ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekiyor. Mesleğinde en az 3 ay çalışmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak aranan şartlar arasında bulunuyor.

RADYO VE TELEVİZYON BAKIM ONARIMCISI ALIMI

Radyo ve Televizyon Bakım Onarımcısı olarak toplam 1 kişi alınacak. Başvuruda bulunacak olan adayların en az lise en fazla önlisans mezunu olması gerekiyor. Medya ve iletişim mezunu olmak, Mesleğinde 15 yıl deneyim sahibi olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak, Mesleğinde en az 6 ay çalışmak olmak aranan şartlar arasında bulunuyor.

BAŞVURU ŞEKLİ VE ZAMANI

Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecek. Malatya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (Malatya İŞKUR) şahsen veya İŞKUR internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek. Başvuruların 19 Ağustos 2019 tarihine kadar tamamlanması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler