1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı
Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı

T.C. Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne Yazılı ve Sözlü Sınavla Sözleşmeli Personel Alınacaktır.

A+A-

T.C. Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne Sözleşmeli Bilişim Personeli ve Sözleşmeli Çözümleyici-Sistem Programcısı Pozisyonunda İstihdam Edilmek ve Tam Zamanlı Çalıştırılmak Üzere Yazılı ve Sözlü Sınavla  Personel Alınacaktır.

31/12/2008 tarihli ve 27097sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’in 8inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere yazılı ve sözlü/uygulamalı sınavla toplam(2),-657Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca Sözleşmeli Çözümleyici-Sistem Programcısı Pozisyonunda İstihdam Edilmek ve Tam Zamanlı Çalıştırılmak Üzere Yazılı Ve Sözlü Sınavla Toplam (4) Personel Alınacaktır. Sınava girme şartlarını taşıyan adaylar her iki sınava aynı anda başvurabilirler.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.