1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Maliye Bakanlığı Hazine Avukatlığı Giriş Sınavı
Maliye Bakanlığı Hazine Avukatlığı Giriş Sınavı

Maliye Bakanlığı Hazine Avukatlığı Giriş Sınavı

Maliye Bakanlığı Hazine Avukatı Alımı Sınavı için Son Başvuru 26 Ocak 2014

A+A-

Maliye Bakanlığı Başhukuk Müşavirliği ve Muhakemat Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında yer alan Muhakemat Müdürlükleri ve Hazine Avukatlıkları için Hazine Avukatı alımı yapacağını duyurdu.

5 Aralık 2014 tarihinde Resmi Gazetede  yayımlanan ilan ile Maliye Bakanlığı tarafından 30 Hazine Avukatı alımı yapacağı duyuruldu. Hazine Avukatlığı Giriş Sınavına, KPSS (B) Grubu kadrolar için yapılan 5-6 Temmuz 2014 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden 70 veya üzeri puan almış olan adaylar başvurabilecekler.

Sınav Yazılı ve sözlü olmak üzere 2 aşamalı olarak yapılacak. Yazılı Sınav 25 Ocak 2014 tarihinde Pazar günü Ankara’da yapılacak. Yazılı sınav için en az 70 almak gerekiyor. Başvurular 26 Aralık 2014 tarihinde sona erecek.

Sınav ile alakalı detaylı bilgilere aşağıda bulunan ilan metninden inceleyebileceksiniz.

Maliye Bakanlığı Hazine Avukatı Alımı İlan Metni

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.