1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Maliye Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
Maliye Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Maliye Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Maliye Bakanlığı tarafından taşeron başvuru sonuçları kapsamında İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı ile Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı için açıklandığını duyurdu. Maliye Bakanlığı taşerona kadro başvuru sonuçları için tıklayınız.

A+A-

Maliye Bakanlığı tarafından taşeron işçilerinin sürekli işçi pozisyonunda kadroya alımına ilişkin duyuru yayımlandı. Duyuruda İdari ve Mali İşler Başkanlığı İMİD ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı VDK için taşeron başvuru sonuç listelerinin açıklandığı belirtildi.

​ Maliye Bakanlığı İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı, hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalışanlardan başvuruda bulunanların başvuru sonuçları Başkanlıkça yapılan hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılanlardan sürekli işçi kadrolarına geçebilmek için başvuruda bulunanların başvuru sonuçları Bakanlık Sağlık Merkezi Köşesindeki İlan Panosunda ilan edilmiştir.

Maliye Bakanlığı, Vergi Denedim Kurulu Başkanlığı, Başkanlık Merkez ve Ankara birimleri hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalışanların başvuru sonuçları Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığımızca yapılan hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılanlardan sürekli işçi kadrolarına geçebilmek için başvuruda bulunanların başvuru sonuçları Başkanlığın Merkez ve Ankara Hizmet Birimlerindeki İlan Panolarında ilan edilmiştir.

Tespit komisyonu kararına itiraz ve süresi! Tespit komisyonu kararına göre sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren öngörülen süre içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir.

İtirazlar derhal incelemeyi yapan tespit komisyonuna intikal ettirilir. Talep, komisyonca değerlendirilerek öngörülen süre içerisinde karara bağlanır ve sonuç ilgilisine yazılı şekilde tebliğ edilir. İtiraz üzerine tespit komisyonunca verilen kararlar kesindir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler