Maliye Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Maliye Bakanlığı tarafından taşeron başvuru sonuçları kapsamında İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı ile Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı için açıklandığını duyurdu. Maliye Bakanlığı taşerona kadro başvuru sonuçları için tıklayınız.

Maliye Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maliye Bakanlığı tarafından taşeron işçilerinin sürekli işçi pozisyonunda kadroya alımına ilişkin duyuru yayımlandı. Duyuruda İdari ve Mali İşler Başkanlığı İMİD ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı VDK için taşeron başvuru sonuç listelerinin açıklandığı belirtildi.

​ Maliye Bakanlığı İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı, hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalışanlardan başvuruda bulunanların başvuru sonuçları Başkanlıkça yapılan hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılanlardan sürekli işçi kadrolarına geçebilmek için başvuruda bulunanların başvuru sonuçları Bakanlık Sağlık Merkezi Köşesindeki İlan Panosunda ilan edilmiştir.

Maliye Bakanlığı, Vergi Denedim Kurulu Başkanlığı, Başkanlık Merkez ve Ankara birimleri hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalışanların başvuru sonuçları Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığımızca yapılan hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılanlardan sürekli işçi kadrolarına geçebilmek için başvuruda bulunanların başvuru sonuçları Başkanlığın Merkez ve Ankara Hizmet Birimlerindeki İlan Panolarında ilan edilmiştir.

Tespit komisyonu kararına itiraz ve süresi! Tespit komisyonu kararına göre sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren öngörülen süre içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir.

İtirazlar derhal incelemeyi yapan tespit komisyonuna intikal ettirilir. Talep, komisyonca değerlendirilerek öngörülen süre içerisinde karara bağlanır ve sonuç ilgilisine yazılı şekilde tebliğ edilir. İtiraz üzerine tespit komisyonunca verilen kararlar kesindir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

 1. mymemurcomtr_avatar

  hep bahaneniz var ?

 2. mymemurcomtr_avatar

  Ben taşeronda temizlik elamanıyım. ama arkadaşlar ben vatanımızın hainler den temizlendikten sonra hükümet sözünde duracaktır.sadece sabredelim. Lütfen başta baş komutanımıza güvenelim o verdiği bütün sözleri tutmuştur.saygılarımla.

10 Yorum

 1. mymemurcomtr_avatar
  4 sene önce

  Anlasilan biz garibanlara hicbir zaman sira gelmeyecek. Devlet her zaman memurunu dusundu. 1300 liralik biz garibanlari hicbir hukumet dusm. unmedi. Tabiki memurrr 2500 lira ile nasil gecinsi cocugu krese kendisi denize gider 80 binlik otomobile biner toto loto kumar oynar vatandasi azarlar 9 da ise gelir. 4 de kacar. Yakinlarina torpil yapar r. Rusvet alir yorulmaz terlemez kural tanimaz her isini taserona yaptirir. Makyaj yapar modayi takip eder ama hic yorulmaz yinede hep aglar hep

 2. mymemurcomtr_avatar

  Aynı boş söz ve vaatler, darbe marbe bahane oyalamak şahane, geçin bunları, sayın bakan
  kimse saf değil, ama umut neylersiniz, oyalayın bakalım

 3. mymemurcomtr_avatar

  1 kasim sonrasi dahilmi

 4. mymemurcomtr_avatar

  Bu yil sonuna kadar yasa ciksin sozlesmemiz yil sonu bitiyor ihalelere gerek kalmaz yasa cikana kadar hukumet kurumlara bir genelge yayinlasin isten cikarilma endisemiz kalmasin bu yil yasa cikmadi ise calisma ve maliye bakanlari istifaya davet ediyoruz.piskolojimiz bozuldu arkadas.

 5. mymemurcomtr_avatar
  4 sene önce

  Ben 112 de ambulans sürücüsüyüm benim gibi kactanesi var kasımda ihalemiz bitiyor bakanlık artık taseronlen çalışmak istemiyor kadro çıkana kadar bizim ihalemiz bitecek kapı dışarı atacaklar ben atildiktan sonra yasayı çıkarsan benim karnımı mı doyurcak size söylüyorum sayın bakanım ne yapalım biz bizim bu zamana kadar olan emeğinize.

 6. mymemurcomtr_avatar
  4 sene önce

  taşerona kadro da hikaye özelleştirmelerle işten çıkarılanlar 657 yi kaldırma çalışmaları varken taşeronlara inşallah kadro verilir ancak şunu unutmayın taşeronların kamu da yaptıkları işleri daha önceden kamu personelleri yapıyordu zaten şoför, temizlik, güvenlik gibi

 7. mymemurcomtr_avatar

  Yıl sounakadar olr dıyodunz bu yıl su yıl o yıl nezaman anamız saglıyor maas alamıyoz tasoron haakımızı yıyor bakan bey

 8. mymemurcomtr_avatar

  Kendi işiniz olunca 2 dk bütün meselle biter gariban olunca yıllar sürer…

 9. mymemurcomtr_avatar

  Ben taşeronda temizlik elamanıyım. ama arkadaşlar ben vatanımızın hainler den temizlendikten sonra hükümet sözünde duracaktır.sadece sabredelim. Lütfen başta baş komutanımıza güvenelim o verdiği bütün sözleri tutmuştur.saygılarımla.

 10. mymemurcomtr_avatar

  hep bahaneniz var ?

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!