1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Maliye Çalışanlarının Yedi Yıllık Özlemi Bitti
Maliye Çalışanlarının Yedi Yıllık Özlemi Bitti

Maliye Çalışanlarının Yedi Yıllık Özlemi Bitti

My Memur olarak çalışmalarımızın sonuç vermesi ve siz değerli takipçilerimizin de bunu takdir ve şükranla karşılaması bizleri son derece gururlandırmıştı. Bu kapsamda tarafımıza gönderilen tüm taleplere yetkililerin dikkat etmesini bekliyoruz.

A+A-

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde Gelir İdaresi Başkanlığında kurum içi sınav talepleri için My Memur olarak çalışmalarımız sonuç verdi ve siz değerli memurlarla ilgili sınav talepleriniz sonuç verdi. Bu kapsamda biz My memur ailesine teşekkürlerini sunan sayın takipçilerimizin bizlere yazdıklarını ve taleplerini yayımlamak istiyoruz.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından kurum içi gelir uzmanlık sınavın açılması biz Maliye çalışanlarını fazlasıyla memnun etmiştir. Başta Sayın Bakanımız Berat Albayrak olmak üzere Erkan Akçay vekilimize de tüm çalışanlar olarak sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Siz internet site yöneticilerine de bizlerin her daim yanında olup yazılarımızı yayınlayarak destek olduğunuz için de sonsuz şükranlarımızı sunarız. Malum yedi yıllık uzun bekleyişin ardından sınavın açılması bizleri memnun etti.

Ancak yedi yıldır açılmayan bu sınav için birçok arkadaşımızın KPSS’ye müracaat etmedikleri görülmekte. Tekrar bir mağduriyet yaşanmaması için KPSS şartı aranmasın yönünde dilekler mevcut olup en kötü ihtimalde sadece bir sefer KPSS’ye girmiş olsun şartı olabilir.

Biz maliye çalışanları bunca yıl bekledik bu durumumuzu anlayışla karşılanmasını ümit edilmekte. Sayın gelir idaresi başkanımızın bu personellerine kulak vereceğini ve sorunu mutlaka çözecektir. Öyle ki biz çalışanların birçoğunun yaş ortalaması 50 ve üzeri kişileriz. Sınav tarihinin de kış aylarına kalmadan Eylül, Ekim ayı gibi açılması daha uygun olur kanısındayız.

Malum kış ayı birçok ilimizde zor şartlar oluşabilmekte tıpkı 2012 yılında ki şubat ayında yapılan sınava yaklaşık 250 arkadaşımız giremeyip mağdur olmuşlardı. Tekrar sayın bakanımıza sayın vekillerimize tüm emeği geçenlere sonsuz şükranlarımızı sunarız. Tekrar KPSS mağduru olmadan tüm arkadaşlarımız bu kurum içi gelir uzmanlık sınavına girebilmelidir. Gelir İdaresi Çalışanı Suat Fidan.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler