Malkara SYDV kamu personeli alım başvuruları başladı

Malkara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV 2.867 TL ile 3.126 TL arasında maaşla kamu personeli alımı yapacak. Tekirdağ Malkara SYDV personeli yılda 2 kez ikramiye alacak. SYDV başvurusu için son tarih 22 Ağustos 2016 olarak ilan edildi.

23382
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Malkara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek üzere bir kamu personeli yapılacağı ilan edildi. Malkara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Tekirdağ Malkara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 22 Ağustos 2016 olarak açıklandı.

Tekirdağ Malkara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımına başvuru yapabilmek için, 4 yıllık Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme ve İktisat Fakültesi, İşletme-Maliye-Muhasebe ve Finans Yönetimi, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler, Hukuk Fakültesi bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Eğitim fakültesi mezunları başvuru yapamayacak. Adayların 2015 veya 2016 KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları, Malkara ilçesinde başvuru tarihi itibariyle en az 2 yıldır ikamet ediyor olmaları gerekiyor. Ayrıca genel başvuru şartları arasında, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve askerlikle ilişiği bulunmamak yer alıyor.

Başvuru yapacak adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, iyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop, vb.) kullanabiliyor olmaları isteniyor. İlana başvurular aile ve sosyal politikalar bakanlığının sosyal yardımlar internet sitesinden yapılacak. İstenilen belgeler şahsen Malkara SYDV ye teslim edilecek. Tekirdağ Malkara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi maaşları 2.867 TL ile 3.126 TL arasında vakfın bulunduğu ilçe sınıflandırmasına göre değişiyor. SYDV personeli Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Tekirdağ Malkara SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ilanına başvuru için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0