1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Manisa Celal Bayar Üniversitesi 46 Sürekli İşçi Alımı Yapacak! KPSS Şartsız – En Az İlkokul
Manisa Celal Bayar Üniversitesi 46 Sürekli İşçi Alımı Yapacak! KPSS Şartsız – En Az İlkokul

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 46 Sürekli İşçi Alımı Yapacak! KPSS Şartsız – En Az İlkokul

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde 46 sürekli işçi alımı başvuruları alınacak. En az ilkokul ve en çok lisans mezunu alımı için ilkokul, ortaokul ve myo için KPSS şartı yok. Lisans kontenjanları için KPSS 60 isteniyor.

A+A-

Manisa Celal Bayar Üniversitesi “SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI” 1 Nisan 2020 tarihi itibarıyla yayımlandı. Kamuya sürekli 46 yeni işçi alımı başvuru şartları ve tüm detayları araştıran adaylar için gerekli bilgileri My Memur olarak bu haberimizde hazırladık.

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MEVZUATI

Manisa Celal Bayar Üniversitesinin bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden aşağıda yer alan kontenjan dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli İşçi” alınacaktır.

İŞÇİ ALIMI BAŞVURU TARİHLERİ

1 Nisan 2020-05 Nisan 2020 tarihleri arasında başvurularını İŞKUR internet adresinden yapmaları gerekmektedir.

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

14 Temizlik Görevlisi Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, en çok lisans mezunu olmak, Hijyen eğitimi belgesine sahip olmak. Üniversitenin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

1 Oto Bakım- Onarımcısı (Oto Mekanikeri) Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, en çok ön lisans mezunu olmak, Makine, motor, tesviye, otomotiv bölümü, motorlu araçlar teknolojisi alanı, makine teknolojisi alanı önlisans veya ortaöğretim programlarının birinden mezun olmak ya da 3308 sayılı Kanun ile Meslek Eğitim Yönetmeliği gereğince Motor tamirciliği dalında Ustalık belgesine sahip olmak.

ENGELLİ İŞÇİ ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

12 Temizlik Görevlisi Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, en çok lisans mezunu olmak, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak gerekiyor.

1 Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik) Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, en çok ön lisans mezunu olmak, Kaynak Teknolojisi, Kaynakçılık önlisans veya ortaöğretim programlarının birinden mezun olmak ya da 3308 sayılı Kanun ile Meslek Eğitim Yönetmeliği gereğince kaynakçılık dalında ustalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Soğutmacı ve Havalandırmacı (îklimlendirme) Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, en çok ön lisans mezunu olmak, İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, iklimlendirme Teknolojisi, iklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans veya ortaöğretim programlarının birinden mezun olmak ya da 3308 sayılı Kanun ile Meslek Eğitim Yönetmeliği gereğince iklimlendirme ve soğutma dalında Mesleği ile ilgili Ustalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Elektrikçi(Genel) Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, en çok ön lisans mezunu olmak, Elektrik önlisans veya ortaöğretim programından mezun olmak ya da 3308 sayılı Kanun ile Meslek Eğitim Yönetmeliği gereğince Elektrik dalında Mesleği ile ilgili Ustalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Sıhhi Tesisatçı Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, en çok ön lisans mezunu olmak, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi önlisans ve ortaöğretim programlarının birinden mezun olmak ya da 3308 sayılı Kanun ile Meslek Eğitim Yönetmeliği gereğince Sıhhi tesisatla dalında Mesleği ile ilgili Ustalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK DERECE YARARLANANLAR KONTENJAN DAĞILIMI

9 Büro İşçisi Alımı: En az ortaöğretim mezunu olmak, en çok lisans mezunu olmak gerekiyor.     

1 İnşaat Mühendisi Alımı: Lisans mezunu olmak, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmak gerekiyor.

1 İnşaat Teknikeri Alımı: Önlisans mezunu olmak, Meslek Yüksekokullarının İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi Bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Makine Mühendisi Alımı: Lisans Mezunu olmak, Makina Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Makine Teknikeri Alımı: Önlisans mezunu olmak, Makine-Resim Konstrüksiyon, Makine, Resim ve Konstrüksiyon, Bilgisayar Destekli Makine önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Elektrik Mühendisi Alımı: Lisans mezunu olmak, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Elektrik Teknikeri Alımı: Önlisans mezunu olmak, Meslek Yüksekokulların Elektrik, Elektrik- Elektronik, Elektrik Teknolojisi, Elektrik ve Enerji Bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü

DÜZELTME İLANI

01.04.2020 tarihli ve 31086 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan Sürekli İşçi alımına ilişkin ilanımızda geçen "“Şartları taşıyan adayların, 01/04/2020-05/04/2020 tarihleri arasında başvurularını www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.” ibaresinin “Şartları taşıyan adayların, başvurularını www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir." şeklinde düzeltilmiştir.

Ayrıca “TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK DERECE YARALANANLAR KONTENJANI” kapsamındaki Sürekli İşçi Alımımız aşağıda olduğu şekilde düzeltilmiştir. TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK DERECE YARALANANLAR KONTENJANI olarak düzeltildi.

basliksiz-1-011.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler