Manisa Köprübaşı SYDV Memur Alımı-Büro Memuru-KPSS 60 Puan-Mayıs 2019

Manisa Köprübaşı SYDV personel (büro memuru) alım ilanı yayımladı. Peki, memur alımı ilanına başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman sona erecek? Manisa Köprübaşı SYDV memur alımı ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

54023
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memur adaylarını sevindiren haber geldi. Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Manisa Köprübaşı SYDV için kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki, SYDV personel alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Manisa Köprübaşı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 memur alımı yapılacaktır. Manisa Köprübaşı SYDV’ye yapılacak personel alımı büro görevlisi kadrosunda olacak.

Manisa Köprübaşı SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilimler Fakülteleri bölümleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Bilgisayar Mühendisliği, Bankacılık ve Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

SYDV Memur alımına başvuracak adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı –KPSS- girmiş olması ve 60 puana sahip olması gerekiyor. Aynı zamanda adayların vakfın bulunduğu ilçede ikamet ediyor olmak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak gibi şartlar aranıyor.

Manisa Köprübaşı SYDV personel alım ilanına başvurular Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların en geç 24 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!