1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Manisa Polisevi 2 Garson Alacak! KPSS Şartı Yok - İlköğretim-Lise-Önlisans-Lisans Mezunu
Manisa Polisevi 2 Garson Alacak! KPSS Şartı Yok - İlköğretim-Lise-Önlisans-Lisans Mezunu

Manisa Polisevi 2 Garson Alacak! KPSS Şartı Yok - İlköğretim-Lise-Önlisans-Lisans Mezunu

Manisa Emniyet Müdürlüğü İşkur İş İlanları kapsamında Manisa Polisevin de görev yapacak 2 personel alımı (Garson) yapacağını duyurdu.

A+A-

Manisa Emniyet Müdürlüğü Polisevin de görev almak üzere 2 garson alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Manisa Emniyet Müdürlüğü İŞKUR iş ilanları kapsamında 2 garson alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Alıma en az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Yani İlköğretim mezunu, Lise Mezunu, Önlisans mezunu, Lisans mezunu tüm adaylar başvuru yapabilecek.

Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği; garson alımı ile alacağı personelin 18 ile 35 yaş aralığında olması gerekiyor. Başvurular 24 Eylül 2019 tarihine kadar yapılacak. Adaylar başvurularını ya İŞKUR internet sitesi üzerinden veya Manisa İŞKUR şubelerinden yapabilecekler.

MANİSA POLİSEVİ GARSON ALIMI İLAN DETAYI

En az 1 ay iş deneyimine sahip olmak.(İlgili meslek kodunu belirten SGK Hizmet Dökümü adaylardan istenecektir.) veya Kamu kurumunda Garson (servis elemanı) olarak çalışmış olmak.(Çalışmış olduğu ilgili kurumdan çalışma belgesi adaylardan istenecektir.)

Asgari ücretin brüt %5 fazlası ödenecek olup 1 (bir) aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır.

Alınacak personel devlet memuru olmayıp geçici işçi statüsünde çalıştırılacaktır.

Mevcut yasalar dâhilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir.

Personelin çalışma saatleri idarece vardiya esasına göre belirlenmektedir.

Personel ihtiyaç halinde ilanı veren kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilecektir.

Personel birimle ilgili tüm maddi konuları 1. derecede takip etmekle ve kişisel kusurlardan doğabilecek zararları tazmin etmekle yükümlüdür.

 BAŞVURU SÜRECİ

Belge Teslim Süresi: 26.09.2019 Saat:17.00

Belge Teslim Yeri: Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Elden veya iadeli-taahhütlü posta yolu ile)

       *  İstenilen belgeler süresi içerisinde ve eksiksiz olarak komisyona sunulacaktır. Aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

       *  Posta yolu ile gönderimlerde, teslimatta oluşabilecek gecikmelerden, Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü sorumlu değildir.

Belgelerin Komisyon Tarafından Kontrolü: 27.09.2019

Uygulamalı Ve Sözlü Sınav Yeri Ve Tarihi: 01/10/2019 Saat: 10:00 Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Akmescit Mh. Mimar Sinan Bulv. 161/A Yunusemre / MANİSA)

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.