1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Mardin Emniyet Müdürlüğü Daimi Kamu İşçisi Alıyor Haziran 2019
Mardin Emniyet Müdürlüğü Daimi Kamu İşçisi Alıyor Haziran 2019

Mardin Emniyet Müdürlüğü Daimi Kamu İşçisi Alıyor Haziran 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Mardin Emniyet Müdürlüğü kendi bünyesinde çalışacak 3 (üç) kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Kamu işçisi, kamu personeli alımlarına My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Mardin Emniyet Müdürlüğüne alınacak kamu işçisi büro işçisi unvanı ile işe alınacak.  Kamu personeli alımına başvuracak adayların herhangi bir önlisans bölümünden mezun olması gerekiyor. Aynı zamanda engelli kadrosu için Engelli Kamu personeli Seçme Sınavı (EKPSS), TMY (terörle Mücadelede Yaralanmış Olanlar) kadrosu için ise Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması şartı yer alıyor.

Alımı yapılacak kamu işçisi alımına başvuracak adaylardan 2’si kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecekken; diğer 1 (bir) alıma ise kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış (tmy) olanlar başvuru yapabilecek.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Mardin Emniyet Müdürlüğüne başvuracak adaylardan ayrıca; Askerliğini Yapmış veya muaf olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olması isteniyor. Ayrıca görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, yaptırılacak Arşiv araştırması olumlu olması, Engelliler için gerekli sağlık kurulu raporu almış olması isteniyor.

Kamu işçisi alımı için adaylar 1 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecekler. Engelli kamu işçisi alımı için adaylar 00005037542, terörle mücadelede yaralanmış (tmy) olanlar 00005037566 ilan numarası ile başvuru yapacaklar. Başvurular İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler