Mardin’e 217 Sağlık Personeli Atandı

Mardin İl Sağlık Müdürü Dr. Saffet Yavuz, Sağlık Bakanlığı'nın son atamalarında Mardin'e 217 personelin atandığını ve hafta içerisinde atamaları...

39313-108
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin İl Sağlık Müdürü Dr. Saffet Yavuz, Sağlık Bakanlığı’nın son atamalarında Mardin’e 217 personelin atandığını ve hafta içerisinde atamaları yapılan personellerin göreve başlamak için müracaatlarının başlayacağını söyledi.

Mardin’e 88’nci Dönem Devlet Hizmeti Yükümlüsü (DHY), 4B Sözleşmeli ve Açıktan Atama Yoluyla 148’i tabip 217 sağlık personeli atandı. Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Sağlık Bakanlığı kura sonuçlarının açıklanması üzerine Mardin’e 88’nci Dönem Devlet Hizmeti Yükümlüsü 4B Sözleşmeli ve Açıktan Atama Yoluyla 9 uzman tabip, 139 tabip, 1 diş tabibi, 4 fizyoterapist, 1 eczacı, 25 ebe, 26 hemşire, 7 sağlık teknikeri, 5 sağlık teknisyeni olmak üzere toplamda 217 sağlık personeli ataması yapıldığı belirtildi. Mardin İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Saffet Yavuz tarafından yapılan açıklamada “Yerleştirme sonuçları açıklanan 88’nci Dönem Devlet Hizmeti Yükümlüsü 217 sözleşmeli sağlık personelimize ve sağlık çalışanlarımıza başarılar diliyorum. Bu yeni atamalarla daha da güçlenecek olan sağlık ordumuz ile vatandaşlarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İhlas Haber Ajansı İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!