1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Marmara Üniversitesi 2 sözleşmeli personel alacak
Marmara Üniversitesi 2 sözleşmeli personel alacak

Marmara Üniversitesi 2 sözleşmeli personel alacak

Marmara Üniversitesi bilgi işlem dair başkanlığına 2 sözleşmeli personel alımı yapılacak. KPSS şartı yok.

A+A-

Marmara Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda görevlendirilmek üzere ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere yazılı ve sözlü/uygulamalı sınavla toplam iki adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Yazılım Proje Yöneticisi ve Yazılım Geliştirme Uzmanı kadrolarına yapılacak alım için üniversitelerin 4yıllık bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun ve aranılan nitelikleri uygun olması gerekmektedir. Yazlı ve sözlü sınav olmak üzere 2 aşamalı sınav ile belirlenecek alım için 2014 KPSSP3 B puanı dikkate alınacaktır. KPSS puanı olmayan adayların KPSS puanı 70 olarak kabul edilecektir. Aranan nitelikleri taşıyan adaylardan, sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlamak üzere sözleşmeli bilişim personeli pozisyon adedinin on katı aday sınava alınacaktır.

Yazılım Proje Yöneticisine aylık Brüt Sözleşmeli Ücretinin 3 katı yani yaklaşık 13 bin TL, Yazılım Geliştirme Uzmanına Aylık Brüt Sözleşmeli Ücretinin 1,3 katı yaklaşık 5 bin 600 TL civarında maaş verilecektir. Başvuru yapacak adayların Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ile endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmaları gerekmektedir. Başvurular 11-25 Temmuz 2016 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılabilecektir. İlan metni için tıklayınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler