1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Kamu Personeli Alıyor Mart 2019
Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Kamu Personeli Alıyor Mart 2019

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Kamu Personeli Alıyor Mart 2019

Marmara Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere 4 (dört) kamu personeli alımı gerçekleştirecek.İşte Marmara Üniversitesi personel alımına dair tüm detaylar..

A+A-

Marmara Üniversitesi 31 Aralık 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan  “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, 4 (dört) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınıyor.

Yapılacak olan kamu personel alımında 1 kişi Yazılım Proje Yöneticisi, 2 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 kişi Kıdemli Sistem Uzmanı şeklinde 4 (dört) alım yapılacak. Yapılacak olan bilişim uzmanı kadrosunda sertifikalar istenmekte olup Üniversitenin sitesinde yer alacaktır.

Marmara üniversitesi kamu personeli alımında adaylar “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” nun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırmak ve imzalanmak suretiyle ilan tarihinden 18 Mart 2019 tarihine kadar şahsen veya “Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına’ ulaşacak şekilde posta yolu ile başvuru yapabilecekler.18 Mart 2019 tarihinden itibaren müracaatlar ile postadaki gecikmelerin dikkate alınmayacağı belirtiliyor.

Kamu personeli alımında adaylar başvuru sonrası 11 Nisan 2019 tarihinde yazılı sınava tabi tutulacak. Yazılı sınavı kazanan adaylar sözlü sınava çağırılacak. Sözlü sınava girmeye hak kazanan aday listesi Marmara üniversitesin in resmi web sitesinde ilan edilecek.

Marmara Üniversitesi kamu personeli alımında adaylardan istenilen belgeler ise şöyle yer alıyor. Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu (Fotoğraflı), Diploma ve Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin örneği, istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler (sertifikalar sınavla alınmış olmalıdır).  KPSS P3 puanını gösteren, üzerinde doğrulama kodu bulunan KPSS sonuç belgesi KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınır. ),YDS Puanı,  Nüfus cüzdanının örneği, 2 adet fotoğraf (1 adedi Başvuru formuna yapıştırılacak) isteniyor.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler