1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor Nisan 2019
Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor Nisan 2019

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor Nisan 2019

Marmara Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak daimi kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. Yapılacak olan alım 2018 KPSS(B) grubu puan sırasına göre alım yapılacak.

A+A-

Marmara Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. Peki, yapılacak sözleşmeli kamu personeli alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİNDE ALIM AVUKAT VE BÜRO GÖREVLİSİ OLARAK İŞE ALINACAK.

Büro görevlisi alımında İletişim fakültelerinin Halkla İlişkiler bölümünden mezunu olanlar başvuru yapabilecek. Aynı zamanda adaylar 2 yıllık mesleki deneyimi olduğunu belgelendirmeleri, İngilizce dilinde yapılan Yabancı Dil Sınavlarından 80 ve üzeri puan almış olmak şartları yer alıyor.

Sözleşmeli Kamu Personelinde avukat olarak başvuru yapacak adayların Hukuk Fakültesinden mezun olanlar, Avukatlık ruhsatnamesi bulunanlar, 3 yıl Avukat olarak görev yapmış olanlar başvuru yapabilecek. Aynı zamanda erkek adaylar için askerliğini yapmış olma şartı yer alıyor.

MÜRACAAT İÇİN İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ

Adayların, Üniversitenin internet adreslerinden ya da idareden temin edilecek fotoğraflı başvuru formu ile Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına 6 Mayıs 2019 tarihine kadar şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Başvuru yapacak adayların fotoğraflı başvuru formu, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, Diploma veya mezuniyet belgesi aslı veya fotokopisi veya noter tasdikli sureti, Çalışma Belgesi ve sigorta döküm cetveli belgeleri isteniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler