Max Kruse’den İlk Açıklama Geldi!

Fenerbahçe’den ayrılan Max Kruse ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu.

63155
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Max Kruse Açıklama Yaptı

Fenerbahçe Spor Kulübü ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Max Kruse bu ayrılıktan sonraki ilk açıklamasını yaptı. Max Kruse kulüpten geçtiğimiz şubat ayından bu yana ödeme alamadığını söyledi. Kruse açıklamasında 2020 yılının şubat ayından beri alması gereken maaşı alamadığını dile getirdi.

“Şubat Ayından Bu Yana Maaş Alamadım”

Max Kruse’nin Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı bir şekilde feshettiği kulüp tarafından açıklanmıştı. Fenerbahçe A takımı futbolcusu Max Kruse bu ayrılıktan sonra ilk kez bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bazı bilgiler veren Kruse, Fenerbahçe Spor Kulübü’nden şubat ayından beri maaş alamadığını söyledi. Max Kruse açıklamasında Fenerbahçe’ye transfer olduğu günden beri Türk insanının misafirperverliğini gördüğünü, Fenerbahçe taraftarı ile iyi bir ilişki kurduğunu ve bu ilişkiden memnun olduğunu söyledi.

Taraftarlara Teşekkür Etti

Max Kruse yaptığı açıklamada ayrıca futbolla ilgili yaşadığı duyguların her zaman kendisini heyecanlandırdığını da söyleyerek taraftarlara tüm kalbiyle teşekkür etti. Fenerbahçe’de yaşadığı deneyimleri ve anıları kesinlikle unutmayacağını da ifade etti. Sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme adımı atmasının nedeninin ise şubat ayından beri maaş alamaması olduğunu belirtti.

Fenerbahçe Yargıya Başvuracak

Fenerbahçe spor Kulübü tarafından Max Kruse’nin ayrılık haberi ile ilgili bir açıklama yapılmıştı. Kulüp açıklamasında Kruse’nin sözleşme iptalinin tek taraflı olduğunu, bu konunun spor yargısına taşınacağını haber vermişti. Futbolcunun salgın döneminden önceki dönemlere ait herhangi bir alacağının olmadığı, salgın döneminde yapılacak olan ödemeler konusunda ise TFF ve FIFA’nın genelgeleri kapsamında kendisiyle görüşüldüğü bildirilmişti.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!