Mayıs 2018 Tebliğler Dergisi Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı MEB 2018 yılı tebliğler dergisini yayımladı. MEB tebliğler dergisinde görme engelliler ve özel eğitim uygulama merkezi ile diğer birimlere ait haftalık ders çizelge değişiklikleri yer aldı. Mayıs tebliğler dergisi için tıklayınız.

featured

Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 16 Mayıs 2018 itibarıyla yayımlandı. Tebliğler dergisinin bu sayısında yer alanlara dair açıklamaların tam metnine aşağıdaki tebliğler dergisi bağlantısından ulaşabilirsiniz.

İş Makineleri ve Operatörlük Kurs Programları, Özel Eğitim Okulları Haftalık Ders Çizelgeleri, Erken Çocukluk Özel Eğitim Programı (0-36 Ay), Okul Öncesi Özel Eğitim Programı (37-78 Ay), Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okulu) I. Kademe Öğretim Programları, Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okulu) II. Kademe Öğretim Programları, Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okulu) III. Kademe Öğretim Programları ile Görme Engelliler İlkokulları Oyun, Fiziki Etkinlikler ve Bağımsız Hareket Dersi Öğretim Programı yayımlandı.

Görme Engelliler Ortaokulları Beden Eğitimi, Spor ve Bağımsız Hareket, Dersi Öğretim Programı Görme Engelliler Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Beden Eğitimi Spor ve Bağımsız Hareket Dersi Öğretim Programı, Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele (ARFF) Eğitimi Kurs Programı, ile Uçak Yangın Simülatörü Eğitim Kurs Programı ve Duyurular yayımlandı. Tebliğler dergisi Mayıs sayısı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mayıs 2018 Tebliğler Dergisi Yayımlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!