1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. Mayıs 2018 Tebliğler Dergisi Yayımlandı
Mayıs 2018 Tebliğler Dergisi Yayımlandı

Mayıs 2018 Tebliğler Dergisi Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı MEB 2018 yılı tebliğler dergisini yayımladı. MEB tebliğler dergisinde görme engelliler ve özel eğitim uygulama merkezi ile diğer birimlere ait haftalık ders çizelge değişiklikleri yer aldı. Mayıs tebliğler dergisi için tıklayınız.

A+A-

Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 16 Mayıs 2018 itibarıyla yayımlandı. Tebliğler dergisinin bu sayısında yer alanlara dair açıklamaların tam metnine aşağıdaki tebliğler dergisi bağlantısından ulaşabilirsiniz.

İş Makineleri ve Operatörlük Kurs Programları, Özel Eğitim Okulları Haftalık Ders Çizelgeleri, Erken Çocukluk Özel Eğitim Programı (0-36 Ay), Okul Öncesi Özel Eğitim Programı (37-78 Ay), Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okulu) I. Kademe Öğretim Programları, Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okulu) II. Kademe Öğretim Programları, Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okulu) III. Kademe Öğretim Programları ile Görme Engelliler İlkokulları Oyun, Fiziki Etkinlikler ve Bağımsız Hareket Dersi Öğretim Programı yayımlandı.

Görme Engelliler Ortaokulları Beden Eğitimi, Spor ve Bağımsız Hareket, Dersi Öğretim Programı Görme Engelliler Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Beden Eğitimi Spor ve Bağımsız Hareket Dersi Öğretim Programı, Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele (ARFF) Eğitimi Kurs Programı, ile Uçak Yangın Simülatörü Eğitim Kurs Programı ve Duyurular yayımlandı. Tebliğler dergisi Mayıs sayısı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.