1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MEB PERSONEL ALIMI

  4. MEB 2014 Ağustos İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Kontenjanları
MEB 2014 Ağustos İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Kontenjanları

MEB 2014 Ağustos İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Kontenjanları

meb eş durumu kontenjanlar, meb eş durumu tercihler, meb 2014 Yaz Dönemi İl İçi ve İller Arası, meb 2014 Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme, meb öğretmen atamaları, meb 2014 sağlık durumu atamaları, meb 2014 il içi eş durumu, eş durumu tercihleri, eş dur

A+A-

Milli Eğitim bakanlığı Meb tarafından Öğretmenlerin 2014 Yaz Dönemi İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Kontenjanları dün gece 02.32 de yayınlandı.

MEB Öğretmenlerin büyük bir heyecan ile beklediği 2014 Yaz Dönemi İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Kontenjanları MEB İnsan kaynakları Genel Müdürlüğü ( MEB PERSONEL ) web sitesinde 20 Ağustos 2014 tarihi gece saat 02.32’de yayınlandı. Meb tarafından geç saatlerde yayınlanmasına rağmen akın akın listelere ulaşıldı.

Mymemur.com olarak bizde silere aşağıda bulunan linkler ile Öğretmenlerin 2014 Yaz Dönemi İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Kontenjanlarını sunuyoruz. 2014 Eş durumu tayini ve 2014 sağlık durumu mazeret tayini için kontenjanlar aşağıdaki gibidir.

Tüm alanlar için tıklayınız

Alan adı A-H arası için tıklayınız

Alan adı I-R arası için tıklayınız

Alan adı S-Y arası için tıklayınız

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.