1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MEB PERSONEL ALIMI

  4. Meb 2014 Özür Grubu Atama Sonuçları Açıklandı Eş Durumu Atama Sonuçları Açıklandı
Meb 2014 Özür Grubu Atama Sonuçları Açıklandı Eş Durumu Atama Sonuçları Açıklandı

Meb 2014 Özür Grubu Atama Sonuçları Açıklandı Eş Durumu Atama Sonuçları Açıklandı

meb özürü grubu atamaları, meb 2014 özür grubu yer değiştirme sonuçları, 2014 emb yer değiştirme sonuçları, meb 2014 eş durumu tayini, meb 2014 özür tayini, meb 2014 özür ataması, meb 2014 özür grubu tayini sonuçları, 2014 meb eş durumu sonuçları, 2014 me

A+A-

MEB Personeli için 29 Ağustos 2014 Cuma günü merakla beklenen bir gün oldu. Tüm öğretmenler beklide bugün Milli Eğitim bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü ( MEB İKGM ) web sitesine günde en az 30 kez girecek ve 2014 Özür Grubu Atama Sonuçları açıklanıp açıklanmadığını kontrol edecekler.

Şuan İtibariyle MEB 2014 Eş durumu Ya da Özür Durumu tayini sonuçları açıklanmasına belki saniyeler, belki dakikalar, belki de birkaç saat kaldı. Biliyoruz. Bizde en az sizin kadar sevincinize ve heyecanınıza ortağız. Biz My Memur.Com web sitesi olarak sizin yerinize MEB 2014 Özür Grubu Atama Sonuçları takipçisi olacağız. Gün içerisinde gerekirse 100 defa MEB sitesine girip açıklanır açıklanmaz ise sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

MEB 2014 Özür Grubu Yer Değiştirme Sonuçları açıklanır açıklanmaz aşağıda bulunan link kırmızı olacak ve sizlerde bu link vasıtasıyla sonuç ekranına erişebileceksiniz. My Memur haber sitesi olarak hepinize çıkan sonuçlar hayırlı olsun diyoruz.

2014 Özür Grubu Yer Değiştirme Sonuçları

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.