1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MEB PERSONEL ALIMI

  4. MEB 2014 Özür Grubu Yer değiştirme Sonuçları için Geri Sayım Başladı
MEB 2014 Özür Grubu Yer değiştirme Sonuçları için Geri Sayım Başladı

MEB 2014 Özür Grubu Yer değiştirme Sonuçları için Geri Sayım Başladı

MEB 2014 İl İçi ve İl Dışı Özür Durumu Yer değiştirme Sonuçları için Geri sayım Başladı. Eş durumu tayini Sonuçları Eş durumu atama sonuçları, meb 2014 eş durumu atama sonuçları

A+A-

Milli Eğitim bakanlığı MEB Personelinin 2014 İl İçi ve İl Dışı Özür Durumu Yer değiştirme sonuçları için geri sayım başladı. Öğretmenler şuan için yarın MEB tarafından açıklanacak olan il içi ve İl dışı 2014 Özür durumu yani Eş durumu yer değiştirme sonuçları na kilitlenmiş durumda.

Bildiğiniz Gibi MEB 2014 Özür Grubu İl İçi ve İl Dışı yer değiştirmeleri için Tercih Kılavuzları yayınlandı ve tercih işlemleri 26 Ağustos 2014 tarihinde son buldu. Öğretmen Eş durumu atamalarını içeren 2014 Özür Grubu İl İçi ve İl Dışı yer değiştirme sonuçlarının ise 29 Ağustos 2014 tarihinde MEB tarafından yayınlanacağı belirtilen atama takviminde belirtilmişti.

Öğretmenler 29 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Özür Grubu İl İçi ve İl Dışı yer değiştirme sonuçları için geri sayıma başladı. 24 saatten az bir süre kalması ise Meb Personelleri üzerindeki baskıyı bir hayli arttırıyor gibi görünüyor. Biz MyMemur.Com olarak 2014 Özür Gurubu Atama Sonuçları yani eş durumu tayini sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.

MEB Özür grubu tayinleri sonucu boşalacak olan kadrolar ve pozisyonlar için ise MEB tarafından 2014 MEB 2. İl Dışı Yer değiştirme yapılarak çözülmesi bekleniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.