1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. MEB 2015 Ocak Ayı İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme (Öğretmenler)
MEB 2015 Ocak Ayı İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme (Öğretmenler)

MEB 2015 Ocak Ayı İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme (Öğretmenler)

MEB 2015 Ocak Ayı İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme (Öğretmenler)

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Öğretmenlerin 2015 Yılı Ocak Ayı İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirmeleri hakkında yazı gönderdi.

MEB tarafından bugün gönderilen yazıda Öğretmenlerin 2015 Ocak Ayı il içi ve iller arası özür durumuna bağlı yer değiştirme işlemleri, ilgi  Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği hükümleri de dikkate alınarak ekte gönderilen duyuru çerçevesinde yapılacağı belirtildi.

Özür durumuna bağlı il içi ve iller arası yer değiştirme işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için öğretmenlerin başvuru ve atamalarına etki edecek bilgilerin MEBBİS kayıtlarında güncellenerek başvuruların herhangi bir aksaklığa meydan verilmeden süresi içinde tamamlanması için gerekli tedbirlerin alınması hususunda uyarıda bulunuldu.

Öğretmenlerin 2015 Yılı Ocak Ayı İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Yazı

MEB Ocak 2015 Eş Durumu Özrüne Bağlı Yer Değiştirmelere Kimler Başvuracak

MEB Ocak 2015 Sağlık Durumu Özrüne Bağlı Tayine Merak Ettikleriniz

MEB Ocak 2015 Genel Ve Özel Hayatı Etkileyen Nedenler İçin Kimler Tayin İsteyebilecek

MEB Tarafından Yayımlanan Duyuru

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.