1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. MEB 2015 Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Kılavuzu ve Kontenjan Lİstesi
MEB 2015 Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Kılavuzu ve Kontenjan Lİstesi

MEB 2015 Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Kılavuzu ve Kontenjan Lİstesi

Milli Eğitim Bakanlığı 2015 Yılı Merkez Ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınav Kılavuzu ve Kontenjan listesi

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEb tarafından 23 Aralık 2014 tarihinde öğleden sonra 2015 Yılı Merkez Ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Kılavuzu ve 2015 Yılı Merkez Ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınavı Kontenjan Listesini Yayımladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Bugün saat 15.12’de 2015 Yılı Merkez Ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Kılavuzu ile birlikte 2015 Yılı Merkez Ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınavı Kontenjan Listesini Yayımladı. Aşağıda Bulunan linklerden hem tercih kılavuzuna hem de kontenjan listesine erişebileceksiniz.

2015 Yılı Merkez Ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Kılavuzu

2015 Yılı Merkez Ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınavı Kontenjan Listesi

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.