1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MEB PERSONEL ALIMI

  4. MEB, 2017 Yılı Ödül Alan 2394 Personel Listesi Yayımlandı
MEB, 2017 Yılı Ödül Alan 2394 Personel Listesi Yayımlandı

MEB, 2017 Yılı Ödül Alan 2394 Personel Listesi Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı 2018 yılı Nisan ayı Tebliğler Dergisini yayımladı. MEB; İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru ile 2 bin 394 öğretmen, müdür, müdür yardımcısı, şube müdürü, ilçe milli eğitim müdürü listesi yayımlandı.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2018 yılı Nisan ayı Tebliğler Dergisini yayımlamasıyla 2017 yılında ödül alan personeller belli oldu. Toplam 2 bin 394 öğretmen, müdür, müdür yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürü, şube müdürü, şoför, il milli eğitim müdür yardımcısı, şef, hizmetli ve benzeri birçok unvan için toplam 2 bin 394 MEB personeline ödül verildi.

Ödül verilebilecek personelde aranacak şartlar nelerdir? Ödül verilebilecek personelde aşağıdaki şartlar aranır; Almış olduğu Üstün Başarı Belgesi nedeniyle, daha önce ödül verecek makam tarafından ödül verilmesi veya verilmemesi yönünde değerlendirilmemiş olmak, Almış olduğu Üstün Başarı Belgesi nedeniyle değerlendirmeye alındığı yıl içerisinde Kınama cezasından daha ağır bir disiplin cezası almamış olmak gerekmektedir.

Ödül verilebilecek personel sayısının belirlenmesi; Bir malî yıl içinde ödül verilebileceklerin sayısı, kurumun yılbaşındaki dolu kadro mevcudunun binde yirmisini geçemez. Ödül verilebilecek personel sayısı, taşra teşkilatı için iller bazında, merkez teşkilatı için birimler bazında İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünce belirlenip, her yıl Ocak ayı içerisinde illere ve ilgili birimlere bildirilir.

Ödül verilebilecek personelin sıralamasının belirlenmesi; Bir malî yıl içerisinde Üstün Başarı Belgesi alan personel sayısı, kurumun yılbaşındaki dolu kadro mevcudunun binde yirmisini geçmesi durumunda, ilçe, il ve merkez değerlendirme komisyonları, adaylarla ilgili olarak yapmış oldukları değerlendirme sonucunda sıralama listelerini belirler. 2017 yılında ödül alan MEB personel listesi için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler