1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MEB PERSONEL ALIMI

  4. MEB 2018 Yılında Ödül Verilen 5187 Personel Belli Oldu
MEB 2018 Yılında Ödül Verilen 5187 Personel Belli Oldu

MEB 2018 Yılında Ödül Verilen 5187 Personel Belli Oldu

Milli Eğitim Bakanlığı MEB 2018 yılında ödül alan personel listesini açıkladı. 2019 yılı Mart ayı tebliğler dergisinde ödül verilen tüm Milli Eğitim Bakanlığı personel listeleri açıklandı. Ödül alan öğretmen ve diğer tüm personeller için tıklayınız.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığında 2019 yılında ödüllendirilen Öğretmen, Müdür, Müdür Yardımcısı, Şube Müdürü, İl milli eğitim müdürü, ilçe milli eğitim müdürü, şef, hizmetli, memur, şoför, VHKİ gibi unvanlarda ödül verilen 5 bin 187 personel listesine aşağıdaki PDF dosyasından ulaşabilirsiniz.

Millî Eğitim Bakanlığı personeline başarı, üstün başarı belgesi ve ödül verilmesine dair yönerge kapsamında verilmektedir.

BAŞARI BELGESİ VERİLEBİLECEK PERSONEL

Başarı Belgesi, olağanüstü gayret ve çalışmaları ile emsallerine göre başarılı görev yapmak suretiyle;

Kamu kaynağında önemli ölçüde tasarruf sağlanmasında,

Kamu zararının oluşmasının önlenmesinde veya önlenemez kamu zararlarının önemli ölçüde azaltılmasında,

Kamusal fayda ve gelirlerin beklenenin üzerinde artırılmasında veya sunulan hizmetlerin etkililik ve kalitesinin yükseltilmesinde somut olaylara ve verilere dayalı olarak katkı sağladıkları denetimlerde veya disiplin amirleri ile Başarı Belgesi vermeye yetkili makamlarca tespit edilen personele verilebilir.

Üstün Başarı Belgesi verilecek personel; Üstün Başarı belgesi, üç defa başarı belgesi alan personele verilir.

Ödül verilebilecek personel; Ödül, Üstün Başarı Belgesi alan personele verilebilir.

Başarı Belgesi verecek makamlar; 06/10/2015 tarihli ve 9917287 sayılı Makam Oluru) (1) Başarı Belgesi, bakanlık personeline (Merkez, Taşra ve Yurt Dışı Teşkilatı) Bakan, il sınırları içinde görevli personele Vali, ilçe sınırları içinde görevli personele Kaymakam tarafından verilebilir.

Üstün Başarı Belgesi verecek makamlar; Üstün Başarı Belgesi, merkez ve yurtdışı teşkilatı personeline Bakan, il sınırları içinde görevli personele Vali, ilçe sınırları içinde görevli personele Kaymakam tarafından verilir.

Ödül verecek makamlar; Ödül, merkez ve yurtdışı teşkilatı personeline Bakan, il sınırları içinde görevli personele Vali tarafından verilebilir.

2018 Yılında Ödül Alan Personel Listesi:

pdfindir.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler