1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. MEB Bakanlık Müfettişleri Yazılı ve Sözlü Sınav Duyurusu
MEB Bakanlık Müfettişleri Yazılı ve Sözlü Sınav Duyurusu

MEB Bakanlık Müfettişleri Yazılı ve Sözlü Sınav Duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Teftiş Kurulu Başkanlığı şube müdürü ve üstü kadrolarda asaleten ve fiilen çalışanlar için Bakanlık maarif müfettişi yazılı sınav ve mülakat duyurusu yaptı.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı şube müdürü ve üstü kadrolarda asaleten ve fiilen çalışanlar için Bakanlık maarif müfettişi yazılı sınav, mülakat ve atama kılavuzu yayımlandı. Aşağıdaki bağlantıdan ilgili kılavuzu ve takvimi indirebilirsiniz.

 

Yazılı (test) sınavı ve mülakat işlemleri,  ilgili mevzuat, bu Kılavuz ve ekleri ile Teftiş Kurulu Başkanlığı (TKB) ve Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) arasında imzalanan protokol hükümleri çerçevesinde usulünce gerçekleştirileceği açıklandı.

 

Sınava girecek adaylar; başvurularını Bakanlık web sayfasında açılan bölümde, elektronik ortamda yapacaktır. Elektronik ortamda yapılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.

 

Başvuran adayların, başvuru işleminden önce, ÖDSGM tarafından belirlenen yazılı (test) sınav ücretini sınav uygulama takviminde belirtilen tarihler arasında (16-20 Ekim 2017 tarihleri arasında saat: 09.00 ile 18.00) yatıracaklardır. Başvuru kılavuzu ve takvim için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler