1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. MEB Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sorularını Açıkladı
MEB Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sorularını Açıkladı

MEB Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sorularını Açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Çevre ve Şehircilik Bakanlığı için yapılan Unvan Değişikliği Sınavı Sorularını ve cevap anahtarlarını açıkladı.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 12 Temmuz 20149 tarihinde gerçekleştirilen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde görev yapan memurların girdiği, unvan değişikliği sınavı soruları ve cevap anahtarları yayınlandı.

MEB dün akşam saatlerinde yayınladığı duyuru ile Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Soruları Ve Cevap Anahtarlarını yayınladı. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığında görev yapan memurların girdiği unvan değişikliği sınav sorularına aşağıda bulunan linkler üzerinden erişim sağlayabileceksiniz.

Unvan Değişikliği Sınavı Nedir?

Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan memurlar tarafından girilen bir sınavdır. Bu sınav ile amaç memurun görevlerinde yükselebilmeleri için unvan değiştirmelerine olanak sağlar. Unvan değişikliği yapmaları memurun hem sosyal hem mali haklarında iyileşmelere neden olmaktadır. Her Bakanlık ve kamu kurum ve kuruluşu bu sınavları belli aralıklar ile gerçekleştirmektedir. Lakin belli bir zaman söz konusu değildir. Yani Bakanlıklar her sene görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı yapar veya 2 yılda bir yapar gibi bir tabir kullanamayız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sınav Soruları

1_Grup A

1. Grup B

2. Grup A

2. Grup B

3. Grup A

3. Grup 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler