1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. MEB Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları Yayınlandı 6 Eylül 2014
MEB Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları Yayınlandı 6 Eylül 2014

MEB Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları Yayınlandı 6 Eylül 2014

Milli Eğitim Bakanlığı MEB 6 Eylül 2014 Ehliyet Sınavı soruları ve cevaplarını yayınlandı.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 6 Eylül 2014 tarihinde yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı yani 6 Eylül 2014 Ehliyet Sınavı soruları ve cevapları yayınlandı.

8 Eylül 2014 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavının soruları ve cevapları yayınlandı. Eski Müfredata ait A Sınıfı Ehliyet Sınav Soruları, B Sınıfı Ehliyet Sınav Soruları, C-D-E Sınıfı Ehliyet Sınav Soruları ve Yeni Müfredat soruları ile cevapları 9 Eylül 2014 Salı akşamı saat 18.00'da MEB tarafından kamuoyu ile paylaşıldı. Ehliyet sınavı sonuçları da yayınlanır yayınlanmaz MyMemur.Com Haber sitesi olarak sizlerle paylaşacağız.

MEB Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavının soruları ve cevaplarına aşağıda bulunan linkler vasıtasıyla erişebileceksiniz.

A Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı (Eski Müfredat)

B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı (Eski Müfredat)

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı (Eski Müfredat)

Yeni Müfredat Soruları ve Cevap Anahtarı (K,L,M,N Türü Kitapçıkları)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.