1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MEB PERSONEL ALIMI

  4. MEB Eş Durumu Tayini İl İçi İl Dışı Özür Grubu Yer Değiştirme İşlemleri ve Kontenjan listesi
MEB Eş Durumu Tayini İl İçi İl Dışı Özür Grubu Yer Değiştirme İşlemleri ve Kontenjan listesi

MEB Eş Durumu Tayini İl İçi İl Dışı Özür Grubu Yer Değiştirme İşlemleri ve Kontenjan listesi

Meb 2014 İl içi ve İl dışı Özür Durumuna Bağlı yer Değiştirme işlemleri yani Eş durumu tayini ve Sağlık Durumu mazeret tayini için Başvurular Başlıyor. Kontenjanlar için Tıklayınız

A+A-

Bildiğiniz Gibi Milli Eğitim bakanlığı MEB Özür durumuna Bağlı yer değiştirme işlemleri için başvurular 15 Ağustos 2014 tarihinde bitmişti. Milli Eğitim Müdürlükler 20 Ağustos 2014 yani bugün başlayacak olan Özür Durumuna Bağlı Yer Değişikliğinde Açılan Kontenjanları yavaş yavaş yayınlamaya başladı.

Yarın başlayacak olan 2014 Meb Özür Grubu Atama Tercihleri için Kontenjanlara ulaşmak için ilgi olduğunuz il Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İl Plaka kodunu takip ederek ulaşabileceksiniz. Şuan pasif olan Milli Eğitim Müdürlükleri linkleri açıklandıkça kırmızı olarak rengi değişecek ve direk aktif hale gelecek.

Sevgili meb personelleri, Öncelikle tekrarlamak isteriz. Meb Özür Durumu tayini aslında eş durumu tayini ve sağlık durumu tayinini kapsamaktadır. Değiştirdiğimiz ismimiz My Memur isimli web sitemizle artık sizlerin her daim yanınızda olacağız. Açıklanan kontenjanları My Memur web sitemizden ve Meb Personelleri kategorisinden takip edebilirsiniz.

KONTENJANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.