1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. MEVZUAT

  4. MEB, Gemi Adamları Yetiştirme Kurs Programı Yayımlandı
MEB, Gemi Adamları Yetiştirme Kurs Programı Yayımlandı

MEB, Gemi Adamları Yetiştirme Kurs Programı Yayımlandı

Gemi adamları yetiştirme kurs programı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı. Gemi adamlığı yetiştirme kurs programı takvimi ve tüm detayları için tıklayınız.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından Gemi adamları Yetiştirme Kurs Programları yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 12 Şubat 2018 tarihli ve 50 sayılı Kurul Kararı yayımlandı.

Özel öğretim kurulularından muhtelif kurslarda uygulanmakta olan gemi adamları yetiştirme kurs programlarında, ekteki ilgi Kurul Kararıyla güncelleme yapılmış, bazı programlar uygulamadan kaldırılmış ve yeni kurs programları ilave edilmiştir. İlgi Kurul Kararıyla uygulamaya konulan ve uygulamadan kaldırılan kurs programları MEBBİS Özel Öğretim Kurumlan Modülü ve e-Özel Modülüne işlenmiştir.

Gemi damları yetiştirme kurs programlarını uygulayan kursların ilgi Kurul Kararı ile uygulamadan kaldırılmış olan programlarını iptal ettirerek, bu programın yerine aşağıdaki bağlantıda güncellenen yeni kurs programlarını kursa ilave ettirmeleri gerekmektedir. Resmi duyuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler