1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. MEB Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu
MEB Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

MEB Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sınav uygulama Duyurusu yayınlandı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı 18 Ocak 2015 tarihinde saat 10.00’da Ankara’da yapılacak. Adaylar29 Aralık 2014 ile 5 Ocak 2015 tarihleri arasında MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine 60 TL Ücret yatıracaklar.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı; 50 soruluk çoktan seçmeli testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacak. Sınav 70 dakika sürecek, tek oturum olarak uygulanacak. Sınav Giriş belgeleri 12 Ocak 2015 tarihinde MEB web sayfasından temin edinilecek. Sınav soruları ise 20 Aralık 2015 tarihinde MEB ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı web sitesinde yayımlanacak. Detaylara aşağıda bulunan ilan metninden erişebilirsiniz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları 9 Şubat 2015 tarihinde yine Milli Eğitim Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı wen sitesinden ilan edilecek.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyuru

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.