1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MEB PERSONEL ALIMI

  4. Meb Görevde Yükselme Sınavı Başvuru Kılavuzu TIKLAYINIZ 4 Ağustos 2014
Meb Görevde Yükselme Sınavı Başvuru Kılavuzu TIKLAYINIZ 4 Ağustos 2014

Meb Görevde Yükselme Sınavı Başvuru Kılavuzu TIKLAYINIZ 4 Ağustos 2014

meb görevde yükselme sınavı, Görevde Yükselme Sınavı kılavuzu, milli eğitim bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı , Görevde Yükselme Sınavı 2014, 2014 Görevde Yükselme Sınavı Kılavuzu, Görevde Yükselme Sınavı sonuçları, Milli Eğitim Görevde Yükselme Sınavı

A+A-

Bu kılavuz Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün Merkezi Sistem Sınav Yönergesi, Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelik hükümleri ile 2014/Pr Nu:06-2014/Pr Nu:06-1 No'lu protokollere göre hazırlanmıştır. ELEKTRONİK BAŞVURU FORMUNU DOLDURMADAN ÖNCE BU KILAVUZU DİKKATLİCE OKUYUNUZ.


Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.