1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. Meb ile Müsiad Arasında Staj Protokolü İmzalandı
Meb ile Müsiad Arasında Staj Protokolü İmzalandı

Meb ile Müsiad Arasında Staj Protokolü İmzalandı

Milli Eğitim Bakanlığı ve Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Arasında Özel Eğitim Öğrencilerinin Staj Yapabilmesine Olanak Sağlayacak Olan Protokol İmzalandı

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı ve Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Arasında özel eğitim öğrencilerinin staj yapabilmesine olanak sağlayacak olan protokol imzalandı. Staj olanağından Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezlerinde halen eğitim görmekte olan öğrenciler faydalanacak.

Bu imzalanan sembolik protokolle tüm iş dünyasında bir farkındalık yaratmak amaçlanmakta olup geleceğe yönelik yapılacak işlerde özel eğitime ihtiyacı olan öğrencileri göz ardı etmemek bilakis hayata katmak amaçlandığı belirtildi. Protokol aracılığı ile bu merkezlerde okuyan öğrenciler staj yapacakları zaman Müsaid şubelerine talepte bulunulabilecek.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.