MEB Materyal ve Etkinlik Yarışması Başvuruları Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından özel eğitim ve rehberlik hizmetleri materyal ve etkinlik yarışması için başvurular başladı. MEB yarışma başvuruları, ödülleri ve detaylar için tıklayınız.

featured

Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanındaki yenilikçi, özgün, yaratıcı ve işlevsel çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın 3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına başvurular başladı. Gerekli detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

MEB tarafından yapılan başvurular 30 Haziran 2018 tarihine kadar başvuruları devam edecek olan yarışmanın bütün kategorilerinde iki ayrı giriş bulunuyor.

MEBBİS girişi: Resmi okul/kurumlarda görev yapmakta olan öğretmen/yönetici girişi olmaktadır.

T.C. No ile giriş: özel okul/kurumlarda görev yapmakta olan öğretmen/akademisyen/öğrenci/eğitim çıkışlı diğer kamu kurumları personeli girişi olmaktadır.

Yarışmaya herhangi bir kategoriden başvuruda bulunacak katılımcılar, aşağıdaki linklerde verilen başvuru ekranlarında kendilerine uygun olan giriş ekranını kullanarak başvuruda bulunabileceklerdir. Bir katılımcının herhangi bir kategoride bireysel olarak bir kez başvuru hakkı bulunduğu MEB tarafından özellikle hatırlatıldı.

Yarışmada “özel eğitim” ve “rehberlik hizmetleri” alanlarına ait 3 farklı kategoride 9 ürüne derece ödülü, 1 ürüne özel ödül ve 40 ürüne mansiyon ödülü olmak üzere toplam 50 ödül verilecektir.

ÖZEL EĞİTİM’de Materyal kategorisi ödülleri: Birinci ürüne 10.000 TL, İkinci ürüne 7.500 TL, Üçüncü ürüne 5.000 TL,  Yirmi bir ürüne 1.500 TL olarak açıklandı.

Etkinlik kategorisi ödülleri: Birinci ürüne 10.000 TL, İkinci ürüne 7.500 TL, Üçüncü ürüne 5.000 TL, Yedi ürüne 1.500 TL olarak açıklandı.

REHBERLİK’te Etkinlik kategorisi ödülleri: Birinci ürüne 10.000 TL, İkinci ürüne 7.500 TL, Üçüncü ürüne 5.000 TL, On iki ürüne 1.500 TL, Özel Ödül: Özel eğitim alanı materyal kategorisindeki bir ürüne 3.000 TL olarak açıklandı.

ÖZEL EĞİTİM MATERYAL kategorisinden başvuruda bulunmak için TIKLAYINIZ. ÖZEL EĞİTİM ETKİNLİK kategorisinden başvuruda bulunmak için TIKLAYINIZ. REHBERLİK HİZMETLERİ ETKİNLİK kategorisinden başvuruda bulunmak için TIKLAYINIZ.

Yarışma Kılavuzuna, Özel eğitim hizmetleri materyal kategorisi ürün uygulama video örneğine, Rehberlik hizmetleri etkinlik kategorisi ürün uygulama video örneğine, Rehberlik hizmetleri etkinlik kategorisi, etkinlik formatına, Temsilci formuna, Sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MEB Materyal ve Etkinlik Yarışması Başvuruları Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!