1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. MEB Öğretmen Alan Değişikliği Başvuruları Başlıyor
MEB Öğretmen Alan Değişikliği Başvuruları Başlıyor

MEB Öğretmen Alan Değişikliği Başvuruları Başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Tarafından Son Kez Yapılacak Alan Değişikliği Başvuruları...

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Tarafından Son Kez Yapılacak Alan Değişikliği Hakkında Detaylı Bilgi.

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynaklan Genel Müdürlüğü'nün 21/11/2014 tarih ve 68898891 /903/ 190953 sayılı yazısı ile;                   

Başvurular 1-5 Aralık tarihleri arasında olacağı Atamaların ise 8-10 Aralık tarihleri arasında yapılacağı bildirilmektedir. Alan değişikliğinin sadece 2 alanla sınırlı tutulması ve bu değişikliğin son kez yapılması kararlaştırılmıştır.

Sınıf öğretmeni olarak görev yapmakta iken 540 saatlik “Zihin Engelliler Sınıf öğretmenliği Eğitim Programı”nı başarıyla tamamlayanlar ile öğretmen olarak görev yapmakta iken 90 saatlik "Teknoloji ve Tasarım Öğretmenliği Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayanlar Alan Değişikliğine başvurabilecek.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.