1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. MEB Okulların Güncel Hizmet Alanları Puanlarını Yayımladı! 2020 Yılı Hizmet Alanları ve Puanları Çizelgesi
MEB Okulların Güncel Hizmet Alanları Puanlarını Yayımladı! 2020 Yılı Hizmet Alanları ve Puanları Çizelgesi

MEB Okulların Güncel Hizmet Alanları Puanlarını Yayımladı! 2020 Yılı Hizmet Alanları ve Puanları Çizelgesi

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 2020 yılı Şubat ayı kapsamında tüm okulların hizmet bölgeleri, hizmet alanları ve hizmet puanları listesi yayımlandı. MEB Hizmet Alanları ve Hizmet Puanları Çizelgesi My Memur haberde.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı 2020 yılı Şubat ayı tebliğler dergisini yayımlandı. Tebliğler Dergisinde Okulların Şubat 2020 tarihi itibarıyla “Hizmet Bölgesi, Hizmet Alanı ve Hizmet Puanlarına” dair tüm detaylar belli oldu. 2020 yılı Hizmet Alanları ve Hizmet Puanları Çizelgesi güncel metnine aşağıdaki bağlantıda yer alan PDF dosyasından direkt erişim sağlayabilirsiniz.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı “MEB” Personel Genel Müdürlüğü tarafından “Hizmet Alanları” konulu liste yayımlandı.

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 38 inci maddesinin 4 üncü fıkrası ile 39 uncu maddesinin 3 üncü fıkrası gereğince, hizmet alanının değişmesi uygun görülen eğitim kurumlarının Valiliklerce elektronik ortamda yapılan tekliflerinin değerlendirilmesi sonucunda hizmet alanları yeniden belirlenen kurumların Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği eki Ek-2 Hizmet Alanları ve Hizmet Puanları Çizelgesinde yer almak üzere Tebliğler Dergisinde Yayımlanması hususu ilgi (a) onay ile uygun görülmüştü.

Eskişehir Valiliği’nin özel eğitim uygulama kurumları hakkında göndermiş olduğu ilgi (b) yazı dikkate alınarak söz konusu ilin Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde yer alan 8 (sekiz) kurumun ekli listede belirtildiği gibi Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği eki Ek-2 Hizmet Alanları ve Hizmet Puanları Çizelgesinde yer alması hususunda olur verildi.

Bu kapsamda 2020 yılı hizmet puanları, hizmet alanları, hizmet bölgelerinin yer aldığı liste güncellenerek Milli Eğitim Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü tarafından 2020 yılı Şubat ayı Tebliğler Dergisinde yayımlandı.

Tebliğler dergisi ve güncel liste için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler