1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. MEB, Okulların Hizmet Alanı ve Puanlarını Güncelledi
MEB, Okulların Hizmet Alanı ve Puanlarını Güncelledi

MEB, Okulların Hizmet Alanı ve Puanlarını Güncelledi

Milli Eğitim Bakanlığı Okulların Hizmet alanı ve puanlarını güncelledi. 2019 yılı itibarıyla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okulların hizmet alanları ve puanlarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2018 Aralık ayı EK Tebliğler Dergisi yayımlandı. Buna göre Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından çıkarılan Tebliğler Dergisinde hizmet alanları ve okulların puanları güncellendi.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 38 inci maddesinin dördüncü fıkrası ile 39 uncu maddesinin üçüncü fıkrası gereğince, eğitim öğretime yeni açılan ya da dönüştürülen eğitim kurumları ile bulundukları yerleşim yerinin idari bağlılığının ve benzeri nedenlerle hizmet alanının değişmesi uygun görülen

2274 Milli Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Aralık-EK 2018 – 2735 eğitim kurumlarının Valiliklerce elektronik ortamda yapılan tekliflerinin değerlendirilmesi sonucunda hizmet alanları yeniden belirlenmiştir.

Tebliğler Dergisinde de yayımlanmak üzere; hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı ve yerleşim yeri değiştirilen eğitim kurumları ile diğer eğitim kurumlarının ekli listede belirtildiği gibi Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği eki Ek-2 Hizmet Alanları ve Hizmet Puanları Çizelgesinde yayımlandı. Okulların Ocak 2019 itibarıyla güncellenen yeni puanları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler